Domácí péče


Domácí péčeHledáte pro sebe nebo své blízké kvalitní zdravotní péči bez nutnosti hospitalizace v nemocnici? Máte individuální potřeby a nároky na péči? Kontaktujte nás a využijte služeb naší agentury.


Co můžeme nabídnout?

  • službu poskytovanou 7 dní v týdnu 24 hodin denně na celém území Prahy přímo v domácnosti klienta
  • vysokou kvalifikovanost a odbornost našich registrovaných zdravotních sester a záruku celoživotního vzdělávání zdravotnického personálu
  • kvalitní a spolehlivou zdravotní a ošetřovatelskou službu
  • striktní dodržování doporučených léčebných postupů
  • respektování etického kodexu, citlivý a laskavý přístup ke klientovi
  • přizpůsobení péče a návrh vhodného řešení situace na základě osobního rozhovoru tak, aby byly naplněny individuální potřeby klienta

Péče agentury Prosaz, z. ú. je poskytována na základě indikace praktickým nebo ošetřujícím lékařem při hospitalizaci a je zdarma.

Zahrnuje nejen zdravotnické, ale i specializované odborné ošetřovatelské, lékařské, fyzioterapeutické, psychologické a sociální služby vždy tak, aby vyhovovaly individuálním přáním a potřebám klienta a jedná se tedy o integrovanou, komplexní a dlouhodobou formu domácí péče.

Klienty domácí péče jsou osoby plně nebo částečně závislé na pomoci druhé osoby, jejichž stav vyžaduje dlouhodobou odbornou zdravotní péči, ať už jde o chronické nebo prodělané akutní onemocnění či úraz, kdy je třeba následná rekonvalescence.

Agentura domácí péče Prosaz, z. ú. vám za pomoci našeho kvalifikovaného personálu usnadní péči o vaše blízké či o vlastní osobu v pohodlí vlastního domova.