Pečovatelka roku 2020

POMOZTE DVAKRÁT – Zdravotně postižení pro dětské domovy.

Akce Pečovatelka roku upozorňuje na výjimečné sociální pracovnice, které se věnují často nedoceněné práci. Ty nejlepší v úterý ocenila veřejnost i odborná komise v rámci Národní ceny sociálních služeb – Pečovatel/ka roku za rok 2020/21.

Největší poděkování však patří paní Jitce, jejímž každodenním úkolem je pečovat a pomáhat potřebným. Paní Jitka totiž obdržela ocenění v kategorii terénní služby.

Konec října přinesl vyvrcholení naší kampaně POMOZTE DVAKRÁT – Zdravotně postižení pro dětské domovy. Po měsíci adrenalinu jsme dospěli do finále a s velkou slávou! Nejenom, že se nám podařila vybrat cílová částka 50.000,- Kč, ale i něco navíc! Máme pro vás několik zajímavých čísel:

58.200,- Kč – Výsledná částka, kterou se podařilo v kampani vybrat. Je to celkem 116% naší cílové částky.

93 s vás se rozhodlo náš projekt podpořit. Jsem nadšení, že nám většinu částky nepřispěl jeden štědrý fanoušek, ale že jsme oslovili takové množství hodných lidí.

26.10. – 27.10. – Tyto pouhé dva dny byly pro nás naprosto klíčové, vybrali jsme během nich totiž přes 40% z celkové částky.

17 berušek Barušek dostanou děti v dětských domovech. Jedná se o nejpopulárnější hračku naší kampaně. V těsném závěsu s medvědem Matějem (16 ks) a tučňákem Čendou (13 ks).

O výrobě a předávání dárků vám dáme vědět, jakmile budeme nějaké novinky mít. Sledujte nás tedy i nadále a ještě jednou vám všem z celého srdce děkujeme!

Gratulujeme!

Více o pečovatelské službě v domácím prostředí

ZDE
Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz? Neváhejte a napište nám.