Vítejte v rekreačním středisku Líchovy, oáze klidu a přírodní krásy nedaleko Sedlčan! Sídlo se rozkládá v nádherné krajině přímo u řeky Vltavy.

Naše zařízení je částečně přizpůsobeno pro pohyb vozíčkářů, ale je otevřeno pro všechny, kteří hledají odpočinek a zábavu.

Sezona u nás začíná 15. června a končí v polovině října.

Naši hosté si mohou vybrat z devíti chatových domků, které nabízejí ubytování pro až 37 hostů. Chcete-li si zarezervovat místo, kontaktujte nás na emailu: prosaz@prosaz.cz  nebo telefonicky na čísle 603 571 156.

I když je část našeho ubytování přizpůsobena pro vozíčkáře, je vždy lepší si ověřit, zda splňujeme vaše specifické požadavky. Nabízíme pět čtyřlůžkových chat, tři pětilůžkové chaty a jednu dvoulůžkovou chatu s možností přistýlky. Některé chaty jsou vybaveny vlastními sociálními zařízeními a sprchou, zatímco jiné mají přístup k společným zařízením v hlavní budově.

V našem areálu najdete vše, co potřebujete k odpočinku i zábavě. K dispozici je WiFi připojení, ohniště, a pro žíznivé máme drobné občerstvení. Sportovní nadšenci se mohou vyřádit při stolním tenisu, volejbalu nebo petangue.

V letních měsících si můžete užít také bazén s přístupem pro vozíčkáře, a děti se budou bavit na hřišti s prolézačkami a pískovištěm.

Pro vaše pohodlí a bezpečnost je celý areál nekuřácký a máme vyhrazené parkovací místa pro 10 aut, stejně jako prostor pro odkládání kol.

Přijďte si užít relaxaci a zábavu v našem krásném prostředí!

Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz? Neváhejte a napište nám.