Čendův obchůdek je tady!

Spustili jsme nový e-shop chráněné dílny. Můžete si pořídit ručně dělané výrobky z pohodlí domova. V obchůdku si nově zakoupíte i krásné obrazy významných českých památek nebo si udělat radost ve výprodeji. A to stojí za to!

Spustili jsme nový e-shop chráněné dílny. Můžete si pořídit ručně dělané výrobky z pohodlí domova. V obchůdku si nově zakoupíte i krásné obrazy významných českých památek nebo si udělejte radost ve výprodeji.

Kamenná prodejna na Pankráci

Adresa

Pujmanové 1219, Praha 4

Otevírací doba

po-pá, 8 – 18 hodin

Baví Vás tvořivost našich dílen? Podpořte nás nákupem na About You!

Slevový kód: CS-AIW6DD

Částku, kterou ušetříte nám About You věnuje na nové vybavení. Přání máme jasné! Chceme modernizovat pracovní prostředí, aby se zdravotně postižení lidé cítili více komfortně při práci a mohli se rozvíjet.

Wish list, který si splníme díky kampani:

– polohovací pracovní stůl vhodný pro vozíčkáře
– krejčovský stůl na stříhání látek
– kreslící stůl pro malování pro zrakově postižené

Konec října přinesl vyvrcholení naší kampaně POMOZTE DVAKRÁT – Zdravotně postižení pro dětské domovy. Po měsíci adrenalinu jsme dospěli do finále a s velkou slávou! Nejenom, že se nám podařila vybrat cílová částka 50.000,- Kč, ale i něco navíc! Máme pro vás několik zajímavých čísel:

58.200,- Kč – Výsledná částka, kterou se podařilo v kampani vybrat. Je to celkem 116% naší cílové částky.

93 s vás se rozhodlo náš projekt podpořit. Jsem nadšení, že nám většinu částky nepřispěl jeden štědrý fanoušek, ale že jsme oslovili takové množství hodných lidí.

26.10. – 27.10. – Tyto pouhé dva dny byly pro nás naprosto klíčové, vybrali jsme během nich totiž přes 40% z celkové částky.

17 berušek Barušek dostanou děti v dětských domovech. Jedná se o nejpopulárnější hračku naší kampaně. V těsném závěsu s medvědem Matějem (16 ks) a tučňákem Čendou (13 ks).

O výrobě a předávání dárků vám dáme vědět, jakmile budeme nějaké novinky mít. Sledujte nás tedy i nadále a ještě jednou vám všem z celého srdce děkujeme!

Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz? Neváhejte a napište nám.