Chráněná dílna s ABOUT YOU

Kampaň na podporu chráněné dílny s ABOUT YOU je tady!

Spustili jsme nový e-shop chráněné dílny. Můžete si pořídit ručně dělané výrobky z pohodlí domova. V obchůdku si nově zakoupíte i krásné obrazy významných českých památek nebo si udělejte radost ve výprodeji.

Jak se říká, zařídili jsme pro vás kódík!

Kód: CS-AIW6DD

Ušetříte 10% z ceny nákupu a právě těch 10%, které jste ušetřili, pošle ABOUT YOU na podporu chráněné dílny. Není omezená velikost nákupů ani počet uplatněných kódů, protože jde o dobrou věc. 

Modernizace vybavení nám umožní posunout výrobu zase o kus dál. Za vybranou částku pořídíme nové vybavení:

– polohovací pracovní stůl vhodný pro vozíčkáře
– krejčovský stůl na stříhání látek
– kreslící stůl pro zrakově postižené

Podpořit nás můžete i nákupem na e-shopu www.prosaz-eshop.cz nebo v kamenné prodejně na Pankráci – Pujmanové 1219, Praha 4.

Konec října přinesl vyvrcholení naší kampaně POMOZTE DVAKRÁT – Zdravotně postižení pro dětské domovy. Po měsíci adrenalinu jsme dospěli do finále a s velkou slávou! Nejenom, že se nám podařila vybrat cílová částka 50.000,- Kč, ale i něco navíc! Máme pro vás několik zajímavých čísel:

58.200,- Kč – Výsledná částka, kterou se podařilo v kampani vybrat. Je to celkem 116% naší cílové částky.

93 s vás se rozhodlo náš projekt podpořit. Jsem nadšení, že nám většinu částky nepřispěl jeden štědrý fanoušek, ale že jsme oslovili takové množství hodných lidí.

26.10. – 27.10. – Tyto pouhé dva dny byly pro nás naprosto klíčové, vybrali jsme během nich totiž přes 40% z celkové částky.

17 berušek Barušek dostanou děti v dětských domovech. Jedná se o nejpopulárnější hračku naší kampaně. V těsném závěsu s medvědem Matějem (16 ks) a tučňákem Čendou (13 ks).

O výrobě a předávání dárků vám dáme vědět, jakmile budeme nějaké novinky mít. Sledujte nás tedy i nadále a ještě jednou vám všem z celého srdce děkujeme!

Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz? Neváhejte a napište nám.