prosaz_cenda_kalendar_for_web_blue

Ohlédnutí za rokem 2023

Než si všichni bezpečně zvykneme psát v datu rok 2024 – pojďme se ohlédnout za rokem minulým.

V rámci osobní asistence jsme pomohli více než 150 klientům, kterým jsme poskytli přes 30 000 hodin péče. Pečovatelskou službu využila téměř stovka klientů, kterým jsme pomáhali více než 10 000 hodin. 

V loňském roce jsme zavedli pozici sociálního koordinátora a na konci roku jsme se připravovali na otevření nové pobočky v Karlovarském kraji. Horkou novinkou je spuštění pitolního programu nové noční pohotovostní služby v domě zvláštního určení na Praze 4.

Zdravotní domácí péče, která se v polovině roku stavěla v podstatě od začátku, byla v uplynulém roce největším sprinterem. Na konci loňského roku jsme měli 7 zdravotních sestřiček a 25 pacientů. Řady personálu i klientů se stále rozrůstají! Věkové rozmezí našich pacientů bylo mezi 5 a 95 lety. 

Naši kolegové z řad osobních asistentů, pečovatelů i sester přešli na nový systém Cygnus. Tento informační systém pomáhá provázanosti důležitých informací a usnadňuje jejich sdílení napříč organizací. Napomáhá nám například s lepším a efektivnějším plánováním služeb.

V našich chráněných dílnách, kde na konci minulého roku pracovalo 42 zaměstnanců se vyrobilo neuvěřitelných 3 698 výrobků. Mezi nejžádanější zboží patřily mini svíčky a kamarádi vyrobeni z ponožek. V neposlední řadě jsme navázali nové spolupráce (např. šijeme látkové obaly na knihy) a na všechny další se těšíme!

Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz? Neváhejte a napište nám.